Úvodná konferencia Ako sa stať dodávateľom

Domov > Novinky

Úvodná konferencia Ako sa stať dodávateľom

V pondelok 17. septembra sa v Agropenzióne Adam, v Podkylave konala úvodná konferencia k spoločnému projektu Nadácie Tesco a Združenia mladých farmárov na Slovensku – ASYF, pod názvom Ako sa stať dodávateľom. 

Cieľom projektu je podporiť malých, stredných farmárov a výrobcov domácich potravín – zlepšiť ich pripravenosť, stať sa úspešným dodávateľom pre obchodné reťazce a zvýšiť atraktivitu ich produktov z pohľadu zákazníka.

Projekt bude realizovaný v 5 etapách:
1. etapa – Úvodná konferencia
2. etapa – Návštevy farmárov a výrobcov potravín
3. etapa – On-site poradenstvo, ušité na mieru
4. etapa – Mapovanie pokrokov u zapojených farmárov a výrobcov potravín
5. etapa – Záverečná konferencia spojená s tlačovou konferenciou

Kto sa môže zapojiť ? Malé a stredné poľnohospodárske podniky, spracovatelia a výrobcovia potravín 

Termín realizácie : August 2018 – December 2018 

Pokiaľ máte záujem zapojiť sa do projektu, prihláste sa do piatku 21.09.2018  a vyplňte nasledovný formulár https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGTg7s4UU171EVROCbbF5teGyS1ztePS-zxKunn7pNcqd6PA/viewform?usp=sf_link

Cieľom projektu bude v piatich etapách podpora malých výrobcov potravín, aby sa mohli stať úspešnými dodávateľmi pre obchodné reťazce, a tak im umožnili zvyšovať atraktivitu ich produktov z pohľadu zákazníkov. Súčasťou tohto ročníka bude okrem návštev jednotlivých fariem či výrobní aj on-site poradenstvo, ktoré nám pomôže neskôr zhodnotiť ich pokroky v rámci našej spolupráce,“ povedal Milan Jurky, predseda Združenia mladých farmárov na Slovensku – ASYF.

Viac informácií o projekte sa dočítate v článku : https://www.teraz.sk/ekonomika/tesco-startuje-piaty-rocnik-farmarsk/349346-clanok.html