Warning: Undefined array key "exempt" in /data/c/e/ce94e750-d463-4932-9f4e-0279f412883a/asyf.sk/web/wp-content/plugins/wp-user-avatar/src/ContentProtection/Frontend/Redirect.php on line 62
Deň mladého farmára 2022 - ASYF - Združenie mladých farmárov Slovenska

Deň mladého farmára 2022

Domov > Novinky

Deň mladého farmára 2022

Vážení farmári,

po dvojročnej pauze pre pandémiu, Vás opäť pozývame na rodinné podujatie, ktoré organizuje Združenie mladých farmárov na Slovensku – ASYF v spolupráci obcou Liesek.

——— DEŇ MLADÉHO FARMÁRA ———

DÁTUM5. júna 2022 (nedeľa)

MIESTO: Liesek (Orava)

Hlavnou myšlienkou Dňa mladého farmára je osloviť deti, mladých ako aj širokú verejnosť k pozitívnemu vzťahu k farmárčeniu a k poľnohospodárstvu ako takému, ale tiež spropagovať tradície a život na vidieku. Podujatie sa snažíme organizovať v rodinnom duchu a k tomu prispôsobujeme aj celý program.

Podujatie tradične začne svätou omšou o 11:00 hod. obetovanou za farmárov a dobrú úrodu. Pre prítomnú verejnosť budú pripravené vystúpenia folklórnych skupín, jarmok – stánky s farmárskymi výrobkami, farmárske súťaže a hry pre deti aj dospelých, ohrádky s hospodárskymi zvieratami, trampolína, bludisko, skákacie hrady, poľnohospodárska technika, ukážka remesiel a mnoho iného.

Na podujatí sa máte možnosť stretnúť s ľuďmi, ktorí vás – farmárov zastupujú pri rokovaniach a obhajujú vaše záujmy.

Všetci ste srdečne pozvaní. Tešíme sa na Vás! smiley 

Video z posledného dňa mladého farmára, ktorý sa uskutočnil v Hruštíne (2019) si môžete pozrieť tu na nasledovnom linku:
https://www.youtube.com/watch?v=B8uSHzCevBc