100 dní do rodinného podujatia Dňa mladého farmára 7.jún 2020 v Liesku

Domov > Novinky

100 dní do rodinného podujatia Dňa mladého farmára 7.jún 2020 v Liesku

Presne o 100 dní sa uskutoční už štvrtý ročník podujatia DEŇ MLADÉHO FARMÁRA, ktorý tentokrát bude 7.6.2020 v obci Liesek.smiley
Je to rodinné stretnutie farmárov, s cieľom prezentovať poľnohospodárstvo v najlepšom svetle a zvýšiť záujem u mladých ľudí o život na vidieku. Chceme vzbudiť aj u detí pozitívny vzťah k poľnohospodárstvu.

 

Podujatie začneme svätou omšou o 11:00 obetovanou za farmárov a dobrú úrodu . Pre deti bude pripravený bohatý program , vystúpenie folklórnych skupín , stánky s farmárskymi výrobkami , farmárske súťaže pre deti aj dospelých, ohrádky s hospodárskymi zvieratami , škola kosenia a mnoho iného.

 

Pozrite si video z minulého ročníka
https://www.youtube.com/watch?v=gWLjEaRbvwg

Akúkoľvek pomoc pri organizovaní radi privítame (či už formou predávať svoje produkty do farmárskeho stánku, prezentáciou tradičného remesla alebo vecného sponzorského daru, ktorý bude venovaný ako cena v súťažiach pre deti a dospelých).

Rodinné podujatie Deň mladého farmára je putovné. Preto, je tu priestor aj pre Vás propagovať poľnohospodárstvo a život na vidieku aj vo Vašom regióne alebo obci na budúci rok t.j. 2021. V prípade záujmu neváhajte nás kontakt pre viac informácii.