Warning: Undefined array key "exempt" in /data/c/e/ce94e750-d463-4932-9f4e-0279f412883a/asyf.sk/web/wp-content/plugins/wp-user-avatar/src/ContentProtection/Frontend/Redirect.php on line 62
Pracovné stretnutie Európskej rady mladých farmárov (CEJA) v Bruseli - ASYF - Združenie mladých farmárov Slovenska

Pracovné stretnutie Európskej rady mladých farmárov (CEJA) v Bruseli

Domov > Novinky

Pracovné stretnutie Európskej rady mladých farmárov (CEJA) v Bruseli

Vážení farmári,

v dňoch 20. – 21. marca 2023 sa predseda Združenia mladých farmárov na Slovensku – ASYF, Marián Glovaťák, spolu s členom revíznej komisie ASYF, Martinom Volkom, zúčastnili pracovného stretnutia Európskej rady mladých farmárov (CEJA) v Bruseli. Cieľom stretnutia bol rozvoj znalostí ohľadom spravovania organizácie a rozvoja osobnosti – ako funguje systém organizácií, spolupráce organizácií, spôsob oficiálneho lobovania a vyjadrovacích schopností.


Záštitu nad stretnutím prevzala europoslankyňa Isabel Carvalhais, ktorá je reportérkou k téme generačnej výmeny. Okrem Slovenska sa stretnutia zúčastnilo 21 organizácií nie len z Európskej únie, ale aj zo Srbska a Veľkej Británie.


Spolupráca medzi organizáciami a komunikácia medzi krajinami v Európe nie len, že pomáha rozvíjať poľnohospodárstvo, ale je jedinou cestou ako udržať v Európe mier.

Projekt je spolufinancovaný Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.