Warning: Undefined array key "exempt" in /data/c/e/ce94e750-d463-4932-9f4e-0279f412883a/asyf.sk/web/wp-content/plugins/wp-user-avatar/src/ContentProtection/Frontend/Redirect.php on line 62
Ponuka od OK Group Slovakia pre členov ASYF - ASYF - Združenie mladých farmárov Slovenska

Ponuka od OK Group Slovakia pre členov ASYF

Domov > Novinky

Ponuka od OK Group Slovakia pre členov ASYF

 Maklérska spoločnosť OK GROUP SLOVAKIA a.s. – ponúka Mladým farmárom pomoc a poradenstvo v oblastí poistenia strojov, plodín, zvierat, zodpovednosti, atď. Každý člen združenia Mladých farmárov má možnosť konzultácie 1 hod, zdarma a to najmä:

– Vypracovanie rizikovej analýzy podniku pre svoj podnik, resp. podnikateľský zámer,

– konzultácie ohľadom možných rizík,

– prieskum poistného trhu – vypracovanie poistných ponúk z viacerých poisťovní,

– odborná pomoc, keď si neviete rady pri riešení už existujúcej poistnej udalosti, alebo pri obhliadke škody,

– či odvolaní sa v prípade zamietnutia poistnej udalosti.

 

Kontakt:

Stanislav Chovanec

+421 905 88 77 69 

asyf@okgroup.sk

 

OK GROUP SLOVAKIA, a.s., člen OK HOLDING združuje špecialistov s dlhoročnou praxou a odbornými skúsenosťami z oblasti poisťovníctva. Poskytujeme tak klientom komplexný servis v oblasti poistenia majetku, priemyselných, poľnohospodárskych a podnikateľských rizík, v oblasti risk managementu a finančných služieb súvisiacich s poisťovníctvom a finančným poradenstvom. Komplexnosť spektra ponúkaných služieb pre malé, stredné, veľké aj nadnárodné spoločnosti dopĺňajú produkty určené pre občiansky sektor – poistenie rodinných domov, bytov, chát, poistenie domácností, osobných vozidiel, ďalej životné poistenie, cestovné a úrazové poistenie a podľa požiadaviek a potrieb klientov aj ďalšie druhy poistení.